Estmedica

Günekomastia

Günekomastiaks nimetatakse meeste rinnakoe suurenemist. Seda esineb sageli meestel ja poistel erinevatel arenguetappidel ning seoses mõne terviseseisundiga.
01

Tõelise günekomastia korral on suurenenud pigem näärme- kui rasvkude.
Pseudogünekomastia puhul tekib mulje suurenenud rindadest rinnapiirkonda kogunenud rasvkoe tõttu.

Erinevate protseduuride kirjeldused:

Günekomastia ravi minimaalselt invasiivse kirurgiaga
Günekomastia ravimiseks minimaalselt invasiivse kirurgiaga tehakse nibuvälja serva väga väike (umbes 5 mm) sisselõige. Kui rinnad sisaldavad liigset rasva, eemaldatakse see rasvaimuga. Seejärel vabastatakse näärmekude ja eemaldatakse sisselõike kaudu. Protseduuri peamiseks eeliseks on väike sisselõige, lisaks on tavaliselt nibuvälja sisselõige hiljem väga raskesti märgatav. Niisugust tehnikat kasutatakse ainult selliste patsientide puhul, kes ei vaja suuremat lõikust.

Estmedica kliinikus kasutakse rinnapiirkonna liigse rasvkoe eemaldamiseks kombinatsiooni laserlipolüüsist ja vibratsioonimeetodil rasvaimust (PAL). Seejärel eemaldatakse kuni rinnalihase pealispinnani tehtava sisselõikega üleliigne rasv ja näärmekude rinnalihaselt.

Rindade vähendus laseriga
Rindade vähendus uuenduslikul tehnoloogial põhineva laseri abil on tõhus, minimaalselt invasiivne ravivõimalus, mille käigus sulatatakse üleliigne näärmekude ja rasv SmartLipoMPX-laseriga. See meetod ei nõua kirurgilisi sisselõikeid, laserfiibri sisestamiseks kasutatakse ainult 3–4 mm läbimõõduga nahaavasid.

03

SmartLipoMPX on ideaalne peamiselt rasvast koosneva liigse rinnakoega patsientidele, kellel on hea nahatoonus ja -kvaliteet. Rasvaimu SmartLipoMPX-iga ja PAL-rasvaimu kombinatsioon on efektiivne ka siis, kui rinnad sisaldavad rasvkoe hulgas mõningast näärmekude.

04SmartLipoMPX- (koos PAL-rasvaimuga või ilma) protseduur on kaasaegne meetod günekomastia raviks. See vähendab turseid ja traumat ümberkaudsetele kudedele, võimaldab naha pinguldamist ja lühendab protseduurile järgnevat taastumisaega – taastumine toimub tavaliselt vähem kui paari päeva jooksul. Rasvaimu SmartLipoMPX-laseriga on võimalik teha ilma üldanesteesiata.

05Rindade vähendus vibratsioonimeetodil – PAL
Vibratsioonimeetodil rasvaimu (PAL) on minimaalselt invasiivne ravimeetod, mida kasutatakse liigse rasvkoe eemaldamiseks rinna- ja kaenlaaluste piirkonnast. PAL-protseduuri tehakse minimaalsete nahalõigetega (ainult 2–3 mm), et eemaldada rinnapiirkonna üleliigsed rasvaladestused. Protseduur võib asendada rinnavähenduse lõikust ja jätab ainult minimaalseid, peaaegu märkamatuid arme.

Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 09:00-17:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

221 queries in 0.466 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru