Estmedica

Personal

Andrei Detotšenko, MD
Andrei Detotšenko, MD
Kirurg-peaarstKeeled: eesti, inglise, vene

Dr Andrei Detotšenko sai arstidiplomi 1986. aastal ja õppis aastatel 1986–1988 kirurgia ordinatuuris. On osalenud erialase täiendõppe koolitustel Eestis, Saksamaal, Austrias, Hispaanias, Itaalias, Prantsusmaal, USAs, Tais, Hiinas, Venemaal jne.

Spetsialiseerumine: esteetiline kirurgia, üldkirurgia, labajala minimaalselt invasiivne rekonstruktiivkirurgia (hallux valgus, haamervarvas jne), fleboloogia, proktoloogia jm. Esteetilises kirurgias keskendub dr Andrei Detotšenko rindade korrigeerimisele (tõstmine, suurendamine, vähendamine), keha vormimisele, rasva siirdamisele (rinnad, tuharad jne), armide korrigeerimisele laseriga, näo noorendamisele jne.

Ainsa Eesti kirurgina kuulub dr Andrei Detotšenko USA ambulatoorse kirurgia akadeemiasse The Academy of Ambulatory Foot & Ankle Surgery (AAFAS). Ta valdab jalalaba minimaalselt invasiivse kirurgia tehnikat, mida on õppinud kogu maailmas tunnustatud professorilt Stephan Ishamilt. Koos patsiendiga leiab ta probleemi lahendamiseks alati võimalikult vähe invasiivse ja lühikese taastumisajaga meetodi.

Lisaks AAFASile on ta Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni, Balti Fleboloogia Assotsiatsiooni, Eesti Gastrointestinaalse Ühingu ja Eesti Eratervishoiuasutuste Liidu liige.

Loe edasi

Mart Eisen, MD
Mart Eisen, MD
GastroenteroloogKeeled: eesti, inglise, vene

Dr Mart Eisen lõpetas 1976. aastal Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja spetsialiseerus mõni aasta hiljem gastroenteroloogia erialale. 1990. aastal õppis ta Ungaris Jazberenyis Erzsebeti haiglas professor A. I. Figusi juhendamisel.

On osalenud erialastel täiendkoolitustel Saksamaal, Taanis, Itaalias, Soomes, USAs, Poolas, Prantsusmaal, Austrias ja Belgias.

Aastatel 1977–2000 töötas dr Eisen Onkoloogiakeskuses gastroenteroloog-onkoloogina. 2000–2006 juhtis ta SA PERH Onkoloogiakeskuse endoskoopiaosakonda ja alates 2006. aastast töötab SA PERH endoskoopiaosakonna gastroenteroloog-vanemarstina.

Spetsialiseerumine: söögitoru, mao-, peen- ja jämesoole kasvajate diagnostika (gastroskoopia, kolonoskoopia, endokapseluuringud jne).

 

Loe edasi

Juri Zolotarjev, MD
Juri Zolotarjev, MD
Kirurg-vanemarstKeeled: eesti, saksa, vene

Dr Juri Zolotarjev lõpetas 1973. aastal Peterburi Sõjalis-Meditsiinilise Akadeemia ja omandas aastatel 1982–1984 kõrghariduse sõjaväekirurgina. 1987. aastal spetsialiseerus mikrokirurgiale. On osalenud korduvalt käekirurgia-, proktoloogia- ja ortopeediaalastel kursustel. Aastatel 1987–94 töötas Meremeeste Haigla kirurgiaosakonna juhatajana, seejärel kirurgina Kallavere haiglas.

Spetsialiseerumine: üldkirurgia, käekirurgia, proktoloogia ja ortopeedia.

Dr Zolotarjevi 45-aastane kogemus meditsiini vallas annab talle võimaluse tõdeda, et ta on näinud kõike ja miski ei pane teda enam imestama. Tänu oma suurele kogemustepagasile oskab dr Zolotarjev valida patsiendi jaoks efektiivse ravimeetodi.

Loe edasi

Aleksandr Detotšenko, MD
Aleksandr Detotšenko, MD
KirurgKeeled: eesti, inglise, vene

Dr Aleksandr Detotšenko on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja seejärel 5-aastase kirurgia residentuuri.

On osalenud erialastel täiendkoolitustel Eestis, Lätis, Prantsusmaal, Tais, Hiinas ja Venemaal.

Spetsialiseerumine: üldkirurgia, fleboloogia, proktoloogiline ja esteetiline kirurgia.

Kirurgide uuema põlvkonna esindajana eelistab dr Aleksandr Detotšenko minimaalselt invasiivseid ja mittetraumaatilisi tehnikaid. Ta seletab patsiendile põhjalikult erinevate meetodite plusse ja miinuseid, aidates valida kõige sobivama ja efektiivsema ravimeetodi.

On Eesti Nooremarstide Ühenduse, Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni ja Balti Fleboloogia Seltsi liige.

 

Loe edasi

Eduard Rumjantsev, MD
Eduard Rumjantsev, MD
Keeled: eesti, inglise, soome, vene

Dr Eduard Rumjantsev on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja seejärel 5-aastase kirurgia residentuuri. Tal on töötanud kiirabibrigaadi juhi ja kiirabiarstina. On osalenud erialase täiendõppe koolitustel Eestis ja Lätis.

Spetsialiseerumine: üldkirurgia, fleboloogia, proktoloogia.

Dr Rumjantsev on kirurgia uuema põlvkonna esindaja, hoolikas ja põhjalik arst, kes aitab patsiendil oma probleemist vabaneda võimalikult väikese ajakuluga. Ta on minimaalselt invasiivse kirurgia pooldaja, kuid soovitab vajadusel ka tavakirurgiat. Tänu oma töökogemusele erakorralise meditsiini arstina oskab ta patsienti aidata ka mittekirurgiliste probleemide puhul.

On Eesti Nooremarstide Ühenduse, Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni ja Balti Fleboloogia Seltsi liige.

Loe edasi

Sertifikaadid

USA
Tsehhi
Serbia
France
Leedu
Pariis
Pariis
Pariis
Horvaatia
Forum
Frankfurt
Hispaania
Eesti
Miami
Austria
Austria
Kongress
ictps
ictps
Budapest
Läti
Moscow
Moskva
Leedu
Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 08:00-18:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

315 queries in 0,912 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru