Estmedica

Kliinik

Estmedica kliinik kasutab diagnostikaks ja raviks uuenduslikku meditsiinitehnikat. Enamik protseduure tehakse ambulatoorselt, patsiendile minimaalse ebamugavusega ja mõnel juhul isegi sisselõikeid kasutamata.

Ravi- ja operatsioonimetoodikaid valides järgime minimaalselt invasiivse kirurgia põhimõtet. See tähendab, et meie tehnika ja meetodid on suunatud operatsiooni trauma minimiseerimiseks, mis kiirendab patsiendi taastumist ning vähendab operatsioonijärgset ebamugavust ja valu. Meie eesmärk on anda patsientidele võimalus saada oma probleemist jagu võimalikult kiiresti, väikese valu ja väheste tüsistustega. 

Patsiendiga suheldes soovime olla maksimaalselt avatud ja informatiivsed. Me tahame, et meie patsiendid teaksid, milline on probleemi olemus, kuidas me saame neid aidata ja millised raskused või tüsistused võivad nende probleemi lahendamisel ette tulla. 

Meie arstid osalevad koolitustel üle kogu maailma, et lihvida oma professionaalseid oskusi ja leida ning arendada uusi meetodeid ja tehnoloogiaid, et pakkuda meie patsientidele parimat võimalikku teenust. 

Me hindame oma patsiendi tervist ja aega ning teeme kõik võimaliku, et aidata kaasa tema kiirele paranemisele, nii et ta saaks peagi ilma valu ning ebamugavusteta igapäevase elu juurde tagasi pöörduda. 

Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 09:00-17:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

211 queries in 0.502 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru