Estmedica

Rindade tõstmine ja pinguldamine SmartLipoMPX-laseriga

Vanus, gravitatsioon, rasedus, imetamine ja isegi kaalukaotus võivad kõik mõjutada rindade naha elastsust ning rinnad võivad kaotada oma kuju ja prinkust.

Smartlipo MPX armivaba rindade pinguldamine võimaldab aega tagasi keerata ning taastada rindade nooruslik välimus ilma agressiivse kirurgiata – minimaalselt invasiivse armivaba protseduuriga. Antud meetod sobib vanusest, rinnaga toitmisest või kaalukaotusest tingitud väikese kuni keskmise suurusega rippuvate rindade kohendamiseks.
breast

Rindade armivaba pinguldamine SmartLipoMPX-laseriga võimaldab aega tagasi keerata ja taastada rindade nooruslik välimus ilma agressiivse kirurgiata – minimaalselt invasiivse armivaba protseduuriga.

See meetod sobib vanusest, rinnaga toitmisest või kaalukaotusest tingitud väikese kuni keskmise suurusega vormi kaotanud rindade kohendamiseks. Protseduur tõstab rindu, parandab naha tekstuuri ja annab pringima rinnakuju. Rindade kuju muutmine ja noorendamine on veelgi efektsem, kui SmartLipoMPXi laseri protseduur on kombineeritud vibratsioonimeetodil lipoplastikaga (PAL) rindade täpseks modelleerimiseks.

Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 09:00-17:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

227 queries in 0.964 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru