Estmedica

Käsivarte noorendus CO2-laseriga

Noorendamine fraktsionaalse CO2-laseriga on meetod, mis lubab korrigeerida nahaprobleeme, samal ajal parandades naha elastsust ja esteetilist välimust. Estmedica kliinikus saab kasutada fraktsionaalset CO2-laserravi kortse, arme, pigmentatsioonihäireid ja ebaühtlast nahatooni raviks.

Kellele sobib CO2-laserravi?
CO2-laserravi sobib patsientidele, kelle kaebusteks on kätel kortsud, miimilised jooned, ebaühtlane nahatoon ja naha jäikus. Fraktsionaalne CO2-laser on ideaalne meetod neile, kes soovivad saada maksimumi juba ühest raviprotseduurist ega taha läbi teha pikemat ravikuuri. 

Fraktsionaalse CO2-laseri protseduur
Fraktsionaalne laser tekitab nahka tuhandeid väikeseid augukesi. Augukesed sunnivad ümbritsevat nahka alustama paranemisprotsessi ning tootma uut kollageeni ja elastiini. Sellega saavutatakse kortsude, miimiliste joonte ja armide nähtavuse vähenemine ning nahatooni paranemine ja ühtlustumine. Seetõttu on fraktsionaalne CO2-laserravi ülipopulaarne protseduur näo, kaela, käte ja dekolteepiirkonna noorendamiseks.

Korduma kippuvad küsimused

  • Kui kaua võtab aega protseduurist taastumine?
    Ravi fraktsionaalse CO2-laseriga on ablatiivne ehk mikrohaavakesi tekitav protseduur. Laseri mõju nahale võib võrrelda päikesepõletusega. Soovitame oma patsientidel valmistuda keskmiselt 2 nädala pikkuseks taastumisperioodiks, mille jooksul nahk võib protseduuripiirkonnas punetada ja ketendada. Sellepärast ei soovita me fraktsionaalse CO2-laseri protseduuri vahetult enne tähtsaid sündmusi.

    Taastumisprotsessi ja naha hooldamise suhtes nõustatakse Teid kindlasti enne protseduuri arstikonsultatsioonil.

  • Millised on tulemused?
    Pärast vana naha mahakoorumist ilmuv uus, värske nahk on siledam ja tugevam kui enne. Nahajooned on pehmemad ja toon ühtlasem. Laserravi maksimaalne tulemus ilmneb 6 kuu jooksul ja mõnel patsiendil võib ideaalse tulemuse saavutamiseks olla vaja korduvaid protseduure. Õige nahahooldusega võib kaunis tulemus kesta kümneid aastaid.
Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 09:00-17:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

234 queries in 0.535 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru