Estmedica

Rasvasiirdamine käsivartesse (lipofilling)

Rasvasiirdamine kätesse on protseduur, mis aitab korrigeerida käte ja käsivarte ealisi muutusi. Sageli on just käte välimus see, mis reedab näo ja kaela nooruslikkusest hoolimata tegelikku vanust. Lisanduvate aastatega toimub käeselga pehmendava nahaaluse rasvakihi õhenemine ja naha lõtvumine, mille tulemusel hakkavad käeveenid, kõõlused jm rohkem silma paistma. Kreemid ja teised kosmeetilised vahendid toetavad nahka ning selle välimust, kuid ei saa kaitsta nahaalust rasvakihti. Kui käte välimus valmistab Teile muret, võib kirurg soovitada rasvasiirdamist, et taastada käte nahaalune rasvakiht ja ühtlasi noorem välimus.

Protseduuri kirjeldus

Siirdamiseks vajalik rasv korjatakse, puhastatakse ja süstitakse probleemsetesse piirkondadesse. Protseduurist taastumine toimub kiiresti ja erihooldust ei ole vaja. Rasvasiirdamisega taastatud nahaalune rasvakiht ühendatakse uuesti vereringega, mis tagab kauakestva tulemuse. Rasvasiirdamise protseduur toimub kohaliku tuimestusega.

01

Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 09:00-17:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

227 queries in 0.556 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru