Estmedica

Silmalaugude plastika

Hinnakiri (hind alates)  
Ülalaugude plastika liigse naha eemaldamisega 1200€
Ülalaugude plastika liigse naha ja rasva songade eemaldamisega 1500€
Alalaugude plastika liigse naha ja lihase korrektsiooniga 1800€
Alalaugude plastika liigse naha korrektsiooni ja rasva transpositsiooniga 2400€
Transkonjunktivaalne alalaugude plastika 1800€
Transkonjunktivaalne alalaugude plastika rasva transpositsiooniga 2300€
Laugude lipofilling 900€

05Vananedes kaotab nahk tasapisi oma elastsust. Gravitatsiooni pidev tõmme ning vähene elastsus põhjustab naha kogunemist ülemistele ja alumistele silmalaugudele. Liigne nahk tekitab alumistele laugudele kortse ja kühme, ülemistele silmalaugudele kujuneb aga alla kummuv nahavolt, mis võib rippuda üle ripsmete ning takistada nägemist. Ülemiste ja alumiste laugude kotistumist võib põhjustada ka silma ümbrust vooderdavat rasva paigal hoidva membraani nõrgenemine.

Silmalaugude plastika eesmärk on pinguldada või eemaldada silmalau üleliigne nahk ja rasvkude, et parandada laugude välimust ning taastada silmade värske ja noor väljanägemine.

Sagedasemad põhjused silmalaugude plastikaks:

  • Liigne nahk, mis varjab ülemiste silmalaugude loomulikku kurdu
  • Lõtvunud, rippuv nahk ülemistel laugudel, mis piirab vaatevälja
  • Tursunud ülemised silmalaud, mis jätavad mulje väsinud silmadest
  • Liigne nahk ja peened krepp-paberi tüüpi kortsud alumistel laugudel
  • Kotid ja tumedad silmaalused
  • Rippuv alumine silmalaug

Protseduur
Silmalaugude lõikuse käigus tehakse sisselõiked laugude loomulikesse voltidesse – ülemise silmalau kurdu ja alumise silmalau taha või ripsmejoonele. Nii jäävad paranenud sisselõigete armid praktiliselt märkamatuteks. Rippuva ülemise silmalau korrektsiooniks piisab ülemise lau loomulikku kurdu tehtavast lõikest, mille kaudu on võimalik repositsioneerida rasvakogumikke, pinguldada lihaseid ja/või eemaldada liigne nahk.

Silmalaugude plastika tulemusi saab veelgi täiustada fraktsionaalse CO2-laseriga silmalau ning kulmu ümbruse naha noorendamiseks ja viimaste kortsude silumiseks.

Silmalaugude lõikuse tulemused ilmnevad järk-järgult, kui protseduurist jäänud turse alaneb ja toob esile sileda, paremini piiritletud silmalau ning erksa, noorenenud välimuse. Kuna paranemine toimub vähehaaval, võib protseduuri täielike tulemuste ilmnemiseks kuluda mitu nädalat. Sisselõigete jäljed tuhmuvad paari kuu jooksul ja muutuvad tavaliselt vaevunähtavateks. Silmalaugude esteetilise kirurgia tulemused on enamjaolt kauakestvad, kuid neid võivad mõjutada pärilikkus ja elustiil. Silmalaugude tursunud välimuse põhjustajaks on enamasti liigsed rasvakogumikud, mis pärast eemaldamist enam tagasi ei tule.

Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 09:00-17:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

227 queries in 0.457 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru