Estmedica

Vahtskleroteraapia

05Skleroteraapia vahuga protseduur on veenide injektsioonravis suhteliselt uus meetod. Samas on vedelikuga skleroteraapiat (mida nimetati lihtsalt skleroteraapiaks) rakendatud juba aastakümneid. Skleroteraapia tähendab, et veenidesse süstitakse spetsiaalset ravimit, mis suleb laienenud veenid. Ravitud veenid armistuvad ja kaovad paari kuu jooksul.

Vahu valmistamiseks segatakse skleroteraapialahust õhuga, et tekiks raseerimisvahule sarnane konsistents. Vahtu võib süstida otse laienenud veenidesse. Veri surutakse veenist välja, nii et skleroseeriv vaht saab toimida otse veeni seintele. See tähendab, et vahtskleroteraapia on veenide sulgemisel palju efektiivsem ja vähendab ühtlasi ka trombide ning pruuni pigmentatsiooni tekkimise ohtu.

Vahtskleroteraapia sobib igas staadiumis varikoosi raviks. Kuigi protseduur on efektiivne, on sel ka oma piirangud ja vastunäidustused. Mõnikord on soovitud tulemuse saavutamiseks vaja rohkem kui ühte ravisessiooni.

Hinnakiri (ligikaudne hind)  
Ultraheliga juhitud vahtskleroteraapia esmane 150 €
Ultraheliga juhitud vahtskleroteraapia korduv 85 €
Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 09:00-17:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

221 queries in 0.433 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru