Estmedica

Aparaatne ravipediküür

Jalgadele langeb iga päev suur koormus, mida süvendavad veelgi kitsad või ebasobiva õhutusega jalanõud ja muud tegurid, seega on ravipediküür jalgadele tõeliseks päästerõngaks. Aparaatne ravipediküür on universaalne protseduur, mis sobib nii naistele kui ka meestele, sest meestegi jalgadel on suur koormus.

Aparaatne ravipediküürei koosne ainult jalgade naha ja küünte hügieenilisest hooldusest, vaid hõlmab ka ravimeetodeid erinevate terviseprobleemide lahendamiseks, nagu näiteks naha ja küünte seenhaigused, kannalõhed, konnasilmad, paksenenud ja sissekasvanud küüned jt.

Estmedica kliinikus tehakse spetsiaalsete vahenditega aparaatset ravipediküüri. Protseduuri teeb podoloog ehk meditsiinilise haridusega ravipediküürispetsialist, kelle kompetentsi kuuluvad kõik taldade, varbaküünte ja jalanaha haigused, samuti muud haigused, mis mõjutavad ühel või teisel moel jalgade ja jalataldade seisundit.

Aparaatse ravipediküüri näidustused:

 • Sissekasvanud küüne korrektsioon
 • Kalluste ja rakkude eemaldamine
 • Kannalõhede ravi
 • Hüperkeratoosi (naha liigse sarvestumise) ravi
 • Küünte ja naha seenhaiguste ravi
 • Mikrolõhede tekkimise ennetamine
 • Lõhenenud või kahjustatud küüneplaadi taastamine

Korduma kippuvad küsimused:

 • Mis on jalavaevuste kõige sagedasem põhjus?
  Kõige sagedasemaks jalavaevuste põhjustajaks nii naiste kui ka meeste hulgas on jalgade naha ja küünte seenhaigused. Küünte puhul nimetatakse sellist seenhaigust onühhomükoosiks. Üks parimaid võimalusi küüneseene raviks on kaasaegne laserteraapia. Laserravi on tõestanud oma tulemuslikkust, kiirust ja patsiendisõbralikkust ning kogub populaarsust kogu maailmas. Küüneseene laserravi eelisteks on suur efektiivsus ning ravi kõrvaltoimete ja komplikatsioonide puudumine.
 • Kui pikk on küüneseene ravi?
  Ravi minimaalne pikkus on 4–5 protseduuri, mida tehakse 1–3-nädalaste vahedega. Seejärel on 3 kuu pärast vajalik korduv kontroll. Kui kontrolli käigus selgub, et infektsioon on säilinud, võivad küüneseene kõrvaldamiseks vajalikud olla lisaprotseduurid.
 • Kui kiirelt mõjub küüneseene ravi?
  Küüneseene ravi tulemusi on võimalik näha juba ravi esimestel etappidel. Varsti saate tagasi pöörduda suve kõikide privileegide juurde: hoolitsetud pediküür, sandaalid ja plätud.
Registratuuri telefon 601 0194
Kirjutage meile info@estmedica.ee
Meie aadress Narva mnt. 31, Tallinn
Oleme avatud E-R 08:00-18:00

Viewport: x

Breakpoint: visible-xs visible-sm visible-md visible-lg

210 queries in 0,754 seconds.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru