Proktoloogia

Meditsiinilised teenused

Rafaelo hemorroidide ravi

Hemorroidide ravi raadiolainetega e. Rafaelo protseduur on mittekirurgiline meetod, mis põhineb termokoagulatsiooni printsiibil –hemorroidi koe kuumutamisel, mis põhjustab hemorroidi kokkutõmbumise ja taandumise.

Hemorroidid on haigus, millega statistika andmetel puutub elu jooksul kokku kuni 70% inimestest. Lihtsalt helista kliinikusse tel. 601 0194, ning registreeru vastuvõtule, et mitte miski rohkem ei paneks sind igapäevaselt muretsema.

Posted by Estmedica on 13. juuli 2017. a.

Hemorroidide laserablatsioon

Hemorroidide laserablatsiooni käigus kasutatakse dioodlaserit. Peen laserfiiber sisestatakse kohaliku tuimestuse all hemorroidisõlme ja laseri energia sulgeb hemorroidi seestpoolt. Mõne aja pärast kaob hemorroid täielikult. Kogu ravi viiakse läbi ambulatoorselt, minimimaalse valu ja taastumisajaga.

Estmedica Kliinik pakub Haigekassa lepingu alusel ambulatoorset eriarstiabi järgmistel erialadel: Üldkirurgia ja Gastroenteroloogia

Posted by Estmedica on 4. november 2017. a.

Kummipaelaga hemorroidi sulgemine

Kummipaela ligatsioon on protseduur, kus hemorroidi ümber asetatakse kummipaelast ligatuur, mis sulgeb hemorroidi toitva verevarustuse.

Hemorroidide skleroteraapia

Hemorroidide skleroteraapia kasutab kootavat ravimit, mis armistab põletikulise hemorroidi koe, vähendades selle verevarustust ning leevendab sellega nii hemorroidi põhjust, kui sümptomeid.

Limaskesta prolapsi tõstmine ehk mukoosapeksia

Avatud või suletud Mukoosapeksia – on kudede tõstmist õmblusega võib kombineerida hemorroidide laserablatsiooni või kummipaela ligatsiooniga.
Protseduuri võib läbi viia nii kohaliku, kui üldise anesteesiaga.

Fistuli ravi

Anaalfistul on krooniline ebanormaalne ühenduskäik anaalkanali ja pärakuümbruse naha vahel. Fistulid tekkivad tavaliselt anaalabtsessi paranemise häirumisel.

Fissuuri ravi

Anaalfissuur e. pärakulõhe on väike rebend anaalkanali seinas, mis põhjustab roojamisel valu.

Elu hemorroididega tekitab rohkem valu kui nendest vabanemine! Ära karda pöörduda meie spetsialistide poole.

Posted by Estmedica on 3. juuli 2017. a.