Personal

Dr. Andrei Detotšenko
Dr. Andrei Detotšenko sai arsti diplomi 1986. aastal ja lõpetas aastatel 1986-1988 üldkirurgia ordinatuuri. Lisaks on ta osalenud erialase täiendõppe koolitustel Eesti, Saksamaal, Austrias, Hispaanias, Itaalias, Prantsusmaal, USAs. Dr. Detotšenko on spetsialiseerunud üldkirurgiale, fleboloogiale (veenihaigused) ja laserkirurgiale. Ta on Eesti Kirurgide Assotsiatsioon, Balti Fleboloogia Assotsiatsiooni, Eesti Gastrointestinaalse Ühingu ja Eesti Eratervishoiuasutuste Liidu liige .
Dr. Mart Eisen
Dr. Mart Eisen on lõpetanud 1976. aastal Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja mõned aastad hiljem spetsialiseerunud gastroenteroloogia erialale. 1990. aastal õppis ta Ungaris Jazberenys Erszebeti Haiglas professor A. I. Figusi juhendamisel ning on läbinud mitmeid täiendkoolitusi Saksamaal, Taanis, Itaalias, Soomes, USAs, Poolas, Prantsusmaal, Austrias ja Belgias. Dr. Eisen alustas tööd Eesti Onkoloogiakeskuses gastroenteroloog-onkoloogina (1977-2000). Seejärel asus ta juhtima SA PERH Onkoloogiakeskuse endoskoopia osakonda (2000-2006). Alates 2006. aastast töötab dr. Eisen SA PERH endoskoopia osakonna gastroenteroloog-vanemarstina. Spetsialiseerumine: söögitoru, mao, peen- ja jämesoole kasvajate diagnostika (gastroskoopia, kolposkoopia, endokapseluuringud jne.).
Juri Zolotarjev
Lõpetas 1973. aastal Sankt-Peterburgi Sõjalis-Meditsiinilise Akadeemia ning omandas aastatel 1982-1984 kõrgema sõjalis-kirurgilise hariduse. 1987 läbis spetsialiseerumise mikrokirurgias. On läbinud korduvaid kursuseid käekirurgia, proktoloogia ja ortopeedia alal. 1987-94 töötas Meremeeste Haigla kirurgia osakonna juhatajana, edasi kirurgina Kallavere haiglas.
Dr. Aleksandr Detotšenko
Dr. Aleksandr Detotšenko on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning üldkirurgia residentuuri. Dr. Aleksandr Detotšenko on spetsialiseerunud üldkirurgia, fleboloogia ja proktoloogia valdkonnale. Ta on Eesti Nooremarstide Ühenduse, Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni ja Balti Fleboloogia Seltsi liige.
Dr. Eduard Rumjantsev
Dr. Eduard Rumjantsev on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning üldkirurgia residentuuri. Dr. Eduard Rumjantsev on spetsialiseerunud üldkirurgia, fleboloogia ja proktoloogia valdkonnale.