Aparaatne ravipediküür

Aparaatne ravipediküür

Teie jalad väärivad tähelepanu!

Aparaatne ravipediküür on kaunite ja tervete jalgade parimaks garantiiks.
Ilusad ja hoolitsetud jalad on igale naisele uhkuseks ning püüavad pilke.

Jalgadele langeb igapäevaselt suur koormus, mida süvendavad veel kitsad või ebasobiva õhutusega jalanõud ning muud tegurid, seega on ravipediküür jalgadele tõeliseks päästerõngaks.
Aparaatne ravipediküür on universaalne protseduur, sobides nii naistele, kui meestele, sest nende jalad kannatavad mitte väiksema koormuse all.

Aparaatne ravipediküür ei koosne ainult jalgade naha ja küünte hügieenilisest hooldusest vaid hõlmab ka ravimeetodeid erinevate terviseprobleemide lahendamiseks nagu näiteks naha ja küünte seenhaigused, kannalõhed, konnasilmad, paksenenud ja sissekasvanud küüned jt.

Jalgade ilu ja tervis on lahutamatult seotud ning on ajakohased aastaringselt.

Lõppude lõpuks te ju soovite nii olla täiuslikud rannas ja basseinis kui ka tunda ennast oma jalgadel mugavalt igapäevaelus.

Meie kliinik pakub aparaatset ravipediküüri spetsiaalse varustusega. Protseduuri viib läbi ravipediküüri spetsialist – podoloog.

Podoloog on meditsiinilise haridusega pediküüri spetsialist, kelle kompetentsi kuuluvad kõik jala talla, küünte ja naha haigused, samuti muud haigused, mis mõjutavad ühel või teisel moel jalgade ja jalataldade seisundit.

Podoloogi peamiseks abivahendiks on jalgade naha aparaatne hooldus ehk aparaatne ravipediküür.
Protseduur on lihtne ja valutu.

Aparaatse ravipediküüri näidustused:

  • Sissekasvanud küüne korrektsioon;
  • Kalluste ja rakkude eemaldamine;
  • Kannapragude ravi;
  • Hüperkeratoosi (naha liigse sarvestumise) ravi
  • Küünte ning naha seenhaiguste ravi
  • Mikrolõhede tekkimise ennetamine
  • Lõhenenud või kahjustatud küüneplaadi taastamine.

Kõige sagedasemaks jalavaevuste põhjustajaks nii naiste kui meeste hulgas on jalgade naha ning küünte seenhaigused. Küünte puhul nimetatakse sellist seenhaigust onühhomükoosiks.

Üks parimaid võimalusi küüneseene raviks on kaasaegne laserteraapia. Laserravi on tõestanud oma tulemuslikkust, kiirust ning patsiendisõbralikkust ning kogub populaarsust kogu maailmas.

Küüneseene laserravi eelisteks on kõrge efektiivsus ning ravi kõrvaltoimete ning komplikatsioonide puudumine.


Minimaalne nõutav ravi pikkus on 4-5 protseduuri, mida viiakse läbi vahedega 1-3 nädalat. Seejärel on 3 kuu pärast vajalik korduv kontroll. Kui kontrolli käigus selgub, et infektsioon on säilinud, võivad küüneseene kõrvaldamiseks vajalikud olla lisaprotseduurid.

Küüneseene ravi tulemusi on võimalik näha juba ravi esimestel etappidel ning varsti ongi võimalik tagasi pöörduda kõikide suve privileegide juurde: hoolitsetud pediküür, sandaalid ja plätud ning ei mingit häbenemist basseinis ja rannas.

Protseduuride hinnad algavad 40 eurost.
 Soovitame jälgida ka allahindlusi ja sooduskampaaniaid meie Facebooki kodulehel.