Jalalaba

Meditsiinilised teenused

Hallux Valgus

Minimaalselt invasiivne (3 augu) kirurgia

Meie kliinik võttis esimesena Eestis kasutusele jalanuki e. Halluks Valguse ja teiste jalalaba deformatsioonide minimaalselt invasiivse naha-aluse kirurgia (MIS). Minimaalselt invasiivsel kirurgial (MIS) on traditsioonilise avatud lõikusega võrreldes patsientidele mitmeid eeliseid.

Kuidas eemaldada varbanukki?

Posted by Estmedica on 3. august 2017. a.

Haamervarvas

Haamervarvas on teise, kolmanda, neljanda ja viienda varba deformatsioon. Antud deformatsiooni poolt haaratud varvas on keskmisest lülist painutatud, meenutades visuaalselt haamrit. Meie kliinik teostab minimaalselt invasiivse naha-aluse kirurgia (MIS) hammervarvas deformatsiooni raviks.

Plantaarfastsiit ja kukekannus (kannavalu)

Plantaarfastsiit on kõige sagedasem kannavalu põhjus. Keskmiselt ravitakse seda probleemi aastas 2 miljonil inimesel.

Plantaarfastsiiti põhjustab jalavõlvi toetavate tugevate kudede ärritus ja põletik.

Küüneseene ravi

Küüneseen on kõige levinuim inimese seeninfektsioon, esinedes arenenud riikides ligikaudu 10% rahvastikust. Lisaks kosmeetilistele vaevustele võib seenhaigus põhjustada varvaste ja labajala valu, sekundaarseid bakteriaalseid infektsioone ja traumaatilist haavandumist.

Aparaatne ravipediküür

Aparaatne ravipediküür on kaunite ja tervete jalgade parimaks garantiiks.

Aparaatne ravipediküür on universaalne protseduur, sobides nii naistele, kui meestele, sest nende jalad kannatavad mitte väiksema koormuse all.

Huraa! Estmedica kliinikus on nüüd võimalik teha spetsiaalset meditsiinilist pediküüri kõige moodsama tehnikaga Eestis. Paljusid küünte- ja jalalabaprobleeme ei saa parandada traditsioonilise pediküüriga. Aparaadipediküür võimaldab teil saada kaunid küüned ja hooldatud jalad, vabanedes niisugustest vaevustest ja haigustest nagu paksenenud ja sissekasvanud küüned, kannalõhed, konnasilmad, ja seenhaigused.Protseduuri hind sellel nädalal registreerunutele on 25% soodsam!

Posted by Estmedica on 19. juuni 2017. a.